Діючі опитування

Назва Дата публікації
1 Опитування-6
Чи вважаєте Ви доцільним обмеження права місцевих партійних організацій брати участь у місцевих виборах, якщо такі організації зареєстровані пізніше, ніж за 365 днів до дня виборів?
15.07.2010
2 Опитування-5
Чи вважаєте Ви доцільним обмеження права виборців висувати кандидатів на посаду міського голови інакше як через місцеві організації політичних партій?
15.07.2010
3 Опитування-4
Чи вважаєте Ви доцільним закріплення права виборців висувати кандидатів у депутати сільської, селищної ради, а також на посаду сільського, селищного голови як через місцеві організації політичних партій, так і шляхом само висування?
15.07.2010
4 Чи доцільне обмеження права виборців висувати кандидатів у депутати місцевих рад АРК інакше як через організації партій?
Чи вважаєте Ви доцільним обмеження права виборців висувати кандидатів у депутати Верховної Ради АРК, обласних, районних, міських, районних у містах рад інакше як через місцеві організації політичних партій?
15.07.2010
5 Чи підтримуєте Ви проведення виборів депутатів сільських і селищних рад виключно за мажоритарною системою?
Відповідно до якої депутати відповідної ради обираються в одномандатних виборчих округах?
15.07.2010
6 Чи підтримуєте Ви проведення виборів депутатів Верховної Ради АРК?
Чи підтримуєте Ви проведення виборів депутатів Верховної Ради АРК, обласних, районних, міських, районних у містах рад проводяться за змішаною виборчою системою, відповідно до якої половина від кількості депутатів відповідної ради обирається за виборчими списками кандидатів у депутати від місцевих організацій політичних партій в багатомандатному виборчому окрузі, а друга половина від кількості депутатів відповідної ради обирається за мажоритарною системою відносної більшості в одномандатних виборчих округах?
15.07.2010

Громадська організація "Гармонія і Порядок"
e-mail: ho.press@gmail.com

Розробка сайту — studio.vybir.net