Галина Дорощук

ТВОРЧІ СПІЛКИ ЛЬВОВА ШУКАЮТЬ ЗАМІНУ ДОРОЩУК

Громадська організація "Гармонія та порядок", до складу якої входять представники творчих установ Львова вимагають звільнення із займаної посади Галини ДОРОЩУК, начальника управління культури та туризму Львівської ОДА. На їхню думку, чиновниця не прозоро працює на посаді - склад журі, яке обирало номінантів на обласну премію у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики ніхто не погоджував із творчими спілками. Про це на прес-конференції розповіла Марія ЯКУБОВСЬКА, голова ЛОО Національної спілки письменників України.

НА ЛЬВІВЩИНІ СКАНДАЛ ЩОДО ПРИСУДЖЕННЯ ОБЛАСНИХ ПРЕМІЙ У ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ

17 лютого представники громадської організації «Гармонія та порядок» звернулись до голови Львівської облдержадміністрації з вимогою звільнити начальника управління культури і туризму Львівської ОДА Галину Дорощук через непрозорість, яка, на їх думку, мала місце під час присудження обласних премій у галузі культури. Про це 17 лютого під час прес-конференції повідомив голова Львівської обласної організації Національної спілки художників України, співзасновник ГО «Гармонія та порядок» Олег Микита.

ТВОРЧІ СПІЛКИ ЛЬВІВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ЗВІЛЬНЕННЯ ДОРОЩУК З ПОСАДИ НАЧАЛЬНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ

ГО «Гармонія та порядок» звернулася до губернатора Львівщини Миколи Кметя з проханням звільнити Галину Дорощук з посади начальника управління культури та туризму Львівської ОДА. Про це сьогодні на прес-конференції повідомила голова Львівської обласної організації Національної спілки письменників України Марія Якубовська.

Приводом для звернення стало присудження обласних премій у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури.

МИСТЦІ ЛЬВІВЩИНИ ВИМАГАЮТЬ ЗВІЛЬНИТИ КЕРІВНИКА ОБЛАСНОГО УПРАВЛІННЯ КУЛЬТУРИ

Громадська організація «Гармонія та порядок», до складу якої входять мистці та юристи Львівщини, звернулася до голови Львівської обласної адміністрації Миколи Кметя із закликом звільнити із займаної посади начальника управління культури та туризму ЛОДА Галину Дорощук за на непрозорість у її роботі.

Громадська організація "Гармонія і Порядок"
e-mail: ho.press@gmail.com

Розробка сайту — studio.vybir.net