Степан Бандера

В ДОНЕЦКИЙ СУД ПОСТУПИЛО 42 ИСКА НА ПРИЗРАКА БАНДЕРЫ

Донецкий окружной административный суд завел 42 дела об отмене президентского указа «О присвоении Бандере звания Героя Украины» от 20 января 2010 года. Об этом со ссылкой на Единый государственный реестр судебных решений сообщил координатор общественной организации «Гармония и порядок» Дмитрий Гудыма, пишет «Украинская правда».

ДО ДОНЕЦЬКОГО СУДУ НАДІЙШЛО 42 ПОЗОВИ У СПРАВІ «ГЕРОЯ БАНДЕРИ»

Донецький окружний адміністративний суд порушив 42 справи про скасування президентського указу «Про присвоєння Бандері звання Героя України» від 20 січня 2010 року. Про це з посиланням на Єдиний державний реєстр судових рішень повідомив координатор громадської організації «Гармонія та порядок» Дмитро Гудима, пише «Українська правда».

У ЛЬВІВСЬКОМУ СУДІ ОСКАРЖИЛИ ГЕРОЇЗАЦІЮ РАДЯНСЬКИХ ВОЇНІВ

Позов став кроком у відповідь на позбавлення звань Героя України Степана Бандери та Романа Шухевича.До Львівського окружного адміністративного суду надійшов позов про скасування указів президента про присвоєння звання "Герой України" радянським воякам-негромадянам України.

Позивач, координатор громадського об’єднання "Гармонія та порядок" Дмитро Гудима повідомив, що на такий крок його підштовхнуло визнання незаконними указів про нагородження званням Героя України Степана Бандери та Романа Шухевича.

МЕСТЬ ЗА БАНДЕРУ: ЛЬВОВЯНЕ ПОДАЛИ В СУД НА ГЕРОЕВ ВОЙНЫ

Активисты львовского общественного объединения «Гармония и порядок» в отместку за лишение звания «Герой Украины» Степана Бандеры и Романа Шухевича решили опротестовать героизацию советских воинов и подали соответствующий иск во Львовский окружной админсуд

Львовяне добиваются лишить звания Героя четверых советских воинов: Алексея Береста, Михаила Василишина, Татьяну Маркус и Кузьму Деревьянко. Всех их посмертно наградил еще президент Виктор Ющенко в 2005-2007 годах.

У ЛЬВОВІ ПОДАЛИ ПОЗОВ ПРОТИ НАДАННЯ ЗВАНЬ ГЕРОЙ УКРАЇНИ П’ЯТИ РАДЯНСЬКИМ ВОЇНАМ

Координатор громадської організації Гармонія і порядок Дмитро Гудима подав до Львівського окружного адміністративного суду позов про скасування указів Президента України про присвоєння звань Герой України радянським воїнам.

Як йдеться у повідомленні громадської організації Гармонія і порядок, позов мотивований тим, що дії Президента України з видання указів про присвоєння звання Героя України особам, які не перебували у громадянстві України, є незаконними, а відповідно укази підлягають скасуванню. Гармонія і порядок звертається з проханням підтримати цю ініціативу, подати аналогічні позови до суду з метою сприяти наведенню порядку як в судовій практиці у "справах Героїв", так і в законодавчому регулюванні нагородної справи в Україні.

У ЛЬВІВСЬКОМУ СУДІ ОСКАРЖИЛИ ГЕРОЇЗАЦІЮ РАДЯНСЬКИХ ВОЇНІВ

До Львівського окружного адміністративного суду надійшов позов про скасування указів президента про присвоєння звання "Герой України" радянським воякам-негромадянам України.

Позивач, координатор громадського об’єднання "Гармонія та порядок" Дмитро Гудима повідомив, що на такий крок його підштовхнуло визнання незаконними указів про нагородження званням Героя України Степана Бандери та Романа Шухевича.

ВАСИЛЯ СТУСА І ВОЛОДИМИРА ІВАСЮКА МОЖУТЬ ПОЗБАВИТИ ЗВАННЯ ГЕРОЯ УКРАЇНИ

…якщо виходити з логіки донецьких судів

Львів - Громадська організація «Гармонія і порядок» у вівторок подає перших п'ять позовів з 18 у Львівський окружний адміністративний суд про скасування звання Героя України радянському воїну Олексію Бересту, який у 1945 році підняв червоний прапор над Рейхстагом, учасниці антифашистського підпілля у Києві Тетяні Маркус, воїну -кулеметнику Михайлу Василишину, чорнобильцю-пожежнику Кузьмі Дерев'яненку, партизанці Шапіро. Це реакція на рішення донецьких окружного та апеляційного адміністративних судів, які цього місяця скасували звання Героїв двом діячам українського визвольного руху - Степанові Бандері і Романові Шухевичу.

Громадська організація "Гармонія і Порядок"
e-mail: ho.press@gmail.com

Розробка сайту — studio.vybir.net